Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všechny postavy v této povídce jsou smyšlené. Jakákoliv podobnost s reálnými osobami, živými či mrtvými, je čistě náhodná.

Ráno se probouzím. Nechce se mi ještě ven z postele, tak rozjímám o svém plánu. Jenom na chvíli jsem zapochyboval, jestli jsem se neunáhlil ve svém rozhodnutí. Ale ne, jdu do toho. Vím že se mi změní celý život, ale musím si i přiznat, že byly chvíle, kdy jsem trochu pochyboval jestli jsem v tom pravém těle. Tedy myslím v těle muže. Ne že bych se třeba tajně oblékal do ženského oblečení, ale byly chvíle, kdy jsem třeba sledoval nějaký film, a upoutala mě v něm postava nějaké ženy. Pak jsem si představoval, že jsem v její situaci, jak bych jí řešil, a tak. Taky jsem neměl jiné východisko ze své situace, než totální změnu mého vzhledu. No tak do práce, musím si utřídit myšlenky. Zvykl jsem si nedělat nikdy žádné písemné poznámky. Nejlíp se mi vždy meditovalo v tělocvičně. Mám ještě čas, tak jsi jdu protáhnout tělo a v hlavě si sestavit body podle kterých musím postupovat.

Přesně v jednu se hlásím v podzemí vojenské nemocnice, v záložním vyšetřovacím středisku. Profesor Záruba stál u začátků operací které vedly ke změně pohlaví ještě když se prováděly na urologické klinice nad Karlákem. Je to velmi uznávaný odborník ve svém oboru. Teď mě již očekává. Pojďte dál, Tomáši. Budu vám tak říkat po celou dobu co budeme spolu ve styku. Nezajímá mě Vaše pravá totožnost. Mám pouze příkaz splnit úkol, a máme na to pouze čtyři měsíce. Tak pojďte, mladý muži, ať si Vás mohu prohlédnout. Nařizuje mi, abych se kompletně vysvlékl, a ukládá mě na vyšetřovací lehátko. Přisunuje ke mně různé přístroje. Prosím, Tomáši, teď se nelekněte, musím zavolat sestru a ta vám nabere krev na rozbor. Mačká tlačítko na stole. Než přichází sestry, vysvětluje mi, co všechno bude se mnou dělat, a zároveň to provádí. Bere do ruky scanner a přejíždí celé moje tělo. Vysvětluje mi, že počítač zpracuje optimální variantu přeměny muže v ženu, co se týká vnějších znaků. Na veliké obrazovce se objevuje celé moje tělo pokryté jemným rastrem. Mezitím mě sestra nabírá asi pět zkumavek krve a odchází se slovy, že rozbory pošle potrubní poštou do hodiny.

Profesor mačká několik klávesnic na počítači a můj obraz se začíná postupně měnit. Trochu mi vystupují lícní kosti, zužují a prodlužují se obrysy oči,zužuje se mi pas, rozšiřují se boky. Moje vlasy se prodlužují, mizí mi moje přirození a objevuje se dámské. Na hrudi se vyrýsovali pěkná prsa. Profesor mlčky pozoruje měnící se obraz a občas si udělá poznámku na list papíru který má před sebou. Postava na obrazovce se přestala měnit. Vidím před sebou obraz poměrně hezké ženy, trochu asijský typ. To ale dělají ty mírně šikmé oči. Jinak musím přiznat, že se sám sobě velice líbím. Na těle ženy se začínají objevovat různé body a čáry. Tak to by bylo Tomáši, říká profesor a přistupuje k obrazovce, tak toto bude tvoje nová podoba. Tělo máš šlachovité, ne svalnaté. No a to v dnešní době nevadí, podívej se například na Madonu a nebo Vilmu Cibulkovou. To jsou taky krásné a přece mírně svalnaté dámy, a kam to až dotáhly!

Musím se v duchu smát, ale profesor vážně pokračuje. Velmi laicky vám teď vysvětlím co bude následovat. Nejdříve budeš dostávat nitrožilně dávky ženských hormonů. Potom provedeme operativní změnu pohlaví, kdy ti bude odoperován tvůj úd, s tím, že se na jeho místě vytvoří velmi realistická dámská vagína, na jejímž vrcholku bude soustředěn svazek nervů, to abys nebyl ošizen o jistý projev orgasmu. Přitom ti odoperujeme spodní řadu žeber, aby se ti zeštíhlil pas. Otázka prsou je trošku otevřená, protože co nezmůžou hormony, doženou prsní implantáty. Trochu vypodložíme lícní kosti a oči protáhneme do mandlového tvaru. Dostaneš výraz míšenky bělocha z Asiatkou. To dokonale znemožní tvoji identifikaci. Budeš vypadat jako dokonalá žena. Pochopitelně, když tě někdo vezme na ultrazvuk, tak pozná, že dokonalou ženou až tak nejsi.

Do naší debaty se ozve zašumění potrubní pošty. Profesor vyndává ze schránky listy potištěných papírů a tiše je studuje. No jo, no jo, ozve se po chvíli. Tak je vše v nejlepším pořádku, pouze máte vyšší hodnotu ženských hormonů než je u mužů vašeho věku normální. To by vysvětlovalo absenci ochlupení na hrudníku a velmi jemné a řídké vousy. Nesvědí vás někdy prsní bradavky? Musím mu dát za pravdu. Již mnohokrát jsem zjistil, že mi třeba pohyb trička o bradavku velmi příjemně šimrá, že mám prsa nějak citlivější na dotek. To je ale pro nás jedině výhoda, končí profesor. Kdy tedy začneme, ptám se netrpělivě. První dávku hormonů vám dám hned, a pak po dobu dvaceti dnů, každý den jedna injekce. Musím vás ale Tomáši upozornit, že hormony trochu zamíchají z vaší citovou stránkou, s vaší psychikou!

Teď je zase řada na mě, abych profesorovi odhalil trochu mé minulosti. S mojí psychikou si nemusíte dělat problémy, naučil jsem se svému tělu poroučet a spolupracovat s ním. Jak to myslíte? Ptá se udiveně. Tak já vám něco předvedu, říkám a lehám si zpět na lůžko, máte tady EKG? Profesor na mě přidělává elektrody a zapíná přístroj. V mé hlavě se začíná odvíjet naučený rituál. V uších slyším zvuk bubnu ve výcvikovém táboře, na který bubnoval generál a udával tep mému srdci. Bum, bum, údery se začínají zpomalovat, jejich frekvenci podřizuji svoje tělo, srdce, mysl. Buben přestává znít. Tlukot mého srdce přestává. Jsem ponořen do vlastního hypnotického spánku. Zhruba po deseti minutách mi v uších začínají znít pomalé údery, které se zrychlují až k normální tepové frekvenci. Pomalu otevírám oči. Vidím profesora, jak nevěřícně kroutí hlavou. Člověče, pro mě jste byl už mrtvý !! To jsem za celou dobu své praxe ještě neviděl!! V duchu si říkám, že kdyby projel náhorní plošiny Tibetu, a nebo výcvikové kempy v severní Koreji, viděl by víc zajímavých věcí. Nahlas ho ale ujišťuji, že si s mou hlavou nemusí dělat problémy.

Profesor ke mně přisunuje stojan na kapačku, s tím, že mi bude podávat první dávky hormonů nitrožilně pomocí infuzí, aby byl nástup jejich reakce rychlejší. Než to nakape, bude to prý trvat asi hodinu. Zavádí mi do žíly kanylu, připevňuje hadičku, a z lahve začíná vykapávat průzračná tekutina do mé žíly.

Mám tedy asi hodinu na přemýšlení. Abych mohl dokonale zvládnout můj úkol, tak se musím naučit tančit u tyče. Musím zvládnout umění striptýzu. Musím zvládnout perfektně se pohybovat na vysokých podpatcích. Musím zvládnout umění všech žen, a to je se dokonale namalovat, upravit, vyzývavě se oblékat. Musím se naučit mluvit jako žena. Musím se připravit na to, že mě budou chlapi obtěžovat, osahávat, že se mě budou pokoušet i znásilnit. Musím být připraven na to, že pro ně budu jenom zboží. Velká cena za odhalení mezinárodního obchodu z bílým masem? S tím jsem ale do toho šel. Musím dnes večer na schůzku k náčelníkovi. Probereme naši databázi a musíme pro mě vyhledat vhodné učitele……

 

Zpět na Pavla

Zpět na autory

Další díly:

2  3  4  5  6

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář