Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pavel se právě vracel z práce domů, když na ulici zahlédl u výlohy stojící ženu. Ty ladné křivky strhly jeho pohled především na poprsí. Bylo bujné a napínalo těsnou halenku. Nemohl z něj odtrhnout oči, ale nejen z poprsí. Celá postava byla krásná. Zadeček, který přímo vybízel k plácnutí, jen kdyby se předklonila. 
 
            Eva si dnes chtěla udělat radost, koupit si něco hezkého. Zastavila se u butiku s prádlem a koukala do výlohy na ty malé nicotné hadříky. Po chvíli jí tělem proběhlo lehké mravenčení, jako když ji někdo pozoruje. Cítila ten pohled, ale nechtěla tomu věnovat pozornost. Když už to trvalo delší dobu, ztratila trpělivost.    
         

            Pavel se právě vracel z práce domů, když na ulici zahlédl u výlohy stojící ženu. Ty ladné křivky strhly jeho pohled především na poprsí. Bylo bujné a napínalo těsnou halenku. Nemohl z něj odtrhnout oči, ale nejen z poprsí. Celá postava byla krásná. Zadeček, který přímo vybízel k plácnutí, jen kdyby se předklonila

             Když se pohledem vrátil nahoru, zjistil, že je mu nějaká povědomá. Jako by ji už někdy viděl. Díval se na její profil a marně vzpomínal, kde ji už viděl. Věkem byla tak stejně jako on, tedy třicet let. Tmavě hnědé vlasy měla až na ramena. Tenké linky kolem očí jen zvýrazňovaly její krásu.

                  Eva si dnes chtěla udělat radost, koupit si něco hezkého. Zastavila se u butiku s prádlem a koukala do výlohy na ty malé nicotné hadříky. Po chvíli jí tělem proběhlo lehké mravenčení, jako když ji někdo pozoruje. Cítila ten pohled, ale nechtěla tomu věnovat pozornost. Když už to trvalo delší dobu, ztratila trpělivost. Rozhodnutá, mu o tom říct své, se otočila.
Stál opodál, oči z ní nespustil. 
                    
                   Podívala se pozorněji, ten obličej…, ty oči….

Zapátrala v paměti o několik let zpátky.
Bylo by to možné?
Po tolika letech?
              
                   Prohlížela si jej důkladněji… ale ano, ty rysy tváře, jsou pořád stejné. Vzpomínky, které jí zaplavily mysl, ji nutily k pousmání. Pavel…

                   Jak jsem ji nemohl nepoznat? Říkal si pro sebe Pavel, když se otočila. Vždyť to je Eva. Najednou se mu všechny vzpomínky vyhrnuly z paměti. Prožili toho spolu dost na střední škole. Jeden čas spolu dokonce chodili a toho co spolu prožili v posteli, nebylo taky málo.
                  „Evo?“ zeptal se pro jistotu.
                  „Pavle?“
                  „No teda! Ahoj!“
                  „Ahoj! Jsem ráda, že tě vidím.“
                  „Já bych tě tady nečekal. Co tady děláš?“
                  „Ale, jsem tu služebně. Mám už teď volno, tak jsem vyrazila do ulic.“
                  „A nesedneme si někde? Rád bych s tebou pokecal. Támhle je dobrá kavárna.“
                  „Jo hrozně ráda,“ přijala návrh Eva a oba vešli do útulné kavárny.
                 Vevnitř bylo útulno, tím že slunce příjemně hřálo a každý si ho užíval venku, tak i prázdno. Pavel jemně nasměroval Evu k zadnímu stolečku.
                 „Myslím, že tady budeme mít klid, i kdyby sem někdo přišel…“
                 „Souhlasím, ani jsem nečekala, že tu někoho potkám…“
Pavel objednal kávu a něco na zapití pro oba, chvíli si jen tak povídali o sobě, svých životech, práci.
Došlo i na zážitky ze školy, ty měli společné, takže se docela i zasmáli. Řeč přišla i na maturitní ples.
                 „Víš, když jsem tě tu takhle viděl stát, okamžitě se mi vybavili ty nádherné chvíle, které jsme spolu prožili.“ Pavel zvedl hlavu a podíval se Evě do očí.
                  „Taky jsem si vzpomněla,“ usmál se, „ale to jsme byli ještě tak mladí, vždyť jsme sotva přelezli osmnáct…“
                  „Nezapomněl jsem na Tebe…“ Pavel natáhl ruku, položil ji na její, lehce po ní přejel, vzal ji do své a zespodu jí prsty hladil dlaň.
                  „Ani já ne, ale je to tak dávno…“ Ruka se jí lehce zachvěla, ale nechala ji tam, jen jemně stiskla a uvěznila ty prsty v dlani.
                  „Vůbec ne, vidím tě jako by to bylo včera, pořád tak krásná, usměvavá,“ 
                  „Nech toho,“ snažila se jej Eva přerušit.
                  „Myslím to vážně,“ pokračoval Pavel, „teď už bych Tě nepustil…nikam.“

Eva sklopila zrak, lehce se kousala do rtů, bylo vidět, že vzpomíná a zároveň přemýšlí.
                  „Pojď,“ náhle vstal Pavel, na stůl hodil peníze, chytil Evu za ruku a odváděl ji pryč.
                  „Kam, kam mě vedeš?“ 
                 „Tohle nebudeme rozebírat tady, pojď se mnou, věř mi.“
                  Vstoupili společně do domu a vyběhli po schodech. Eva si přečetla jmenovku na dveřích. Pavel Klidný.

                  „Ty bydlíš tady?“ zeptala se udiveně.
                  „No. Je to tady lepší. Mám tu všechno po ruce a tak,“ odpověděl a odemykal dveře.
                  „Ale taky je to asi pěkně drahý, když je to v centru, ne?“
                  „Tak levný to není, ale nějak o peníze nemám nouzi. Tak pojď dál!“ pozval ji dovnitř, když otevřel dveře. Eva byla jako u vytržení. Tak krásně zařízený byt ještě neviděla.
                   „Tohle sis zařizoval sám?“ 
                   „Ne! To je všechno práce architektů.“ Zavřel dveře a otočil se za Evou. 

                    Chytil její hlavu do dlaní a přibližoval se k ní rty. Oběma se rozbušilo srdce touhou. Dívali se vzájemně do očí a napětí mezi nimi stoupalo. Pavel už se téměř dotýkal jejích rtů. Eva pootevřela rty v očekávání. Špičky jejich jazyků se vzájemně dotkly a vtom se najednou protrhla hráz napětí, která mezi nimi byla. Začali se vášnivě líbat.

Najednou se Eva od Pavla odtáhla.
                    „Co je, co se děje?“
                    „Tohle, tohle nemůžeme…“ Eva sklonila hlavu. Přistoupil znovu k ní, chytil ji za ramena.
                    „Podívej se na mě,“ jemně pronesl, „…prosím…“ Tón, jakým to řekl, ji donutil, zvednout hlavu a opět se na něj podívat.
                    „Copak to nevidíš? Pořád je to tu…, ani roky…, ani vzdálenost nedokázala zničit to jiskření mezi námi.“ Pavlův hlas zněl něžně a procítěně.

                     „Tak co se děje? Pojď…,“ vzal ji za ruku, „pojď si sednout.“ Vzal Evu k měkoučké sedačce.
                     „Hned jsem tu,“ poodešel jen kousek do prostorné kuchyně, spojené s obývacím pokojem.
                     „Piješ stále červené?“ otočil se k ní s rukou na láhvi. Zakývala hlavou na souhlas. Pavel se vrátil zpět si se sklenkami, nalil a jednu Evě podal.
                     „Tak na setkání po letech?“ Vzala si skleničku, chvíli ji otáčela v ruce.
                     „Na setkání.“

Pavel se posadil a otočil k ní. „Tak povídej, řekni mi co se děje…“
                      „Víš, došlo mi, že ve mně vidíš tu holku, kterou jsem byla. A už nejsem…“ 
                      „Ne…“ zavrtěl rozhodně Pavel hlavou, „tak to není.“
                      „A jak tedy?“pohlédla mu do očí.
                      „Tohle bych mohl říct i já. Vždyť já už taky nejsem ten kluk, se kterým jsi blbla na diskotéce. Ne, nevidím tu sedět mladou holku, vidím ženu, krásnou ženu, která ví, co chce…“ při těch slovech se jí díval do očí.

                       Pak se natáhl pro její sklenku, vstal a položil je obě na stůl. Přistoupil k Evě, vzal ji za ruce a donutil vstát. Díval se do těch modrých očí a pomalu se k ní skláněl. Polibky pokrýval tvář, nos, rty…
Ty se otevřely a špičky jazyků se znovu dotkly.

                        Pavel znovu pocítil to, co kdysi před lety. Obrovskou touhu se s ní znovu milovat. Zmocnit se jí celé. Jejího nádherného těla, tak jako kdysi. Už to bylo dávno, ale stále nezapomněl jak chutná. Přestali se líbat. Klouzal rty přes špičatou bradu na krk. Špičkou jazyka přejel po krku dozadu a stoupal zase nahoru. Pohrál si s ušním lalůčkem. Jeho ruce bloudily po těle. Zajely pod paže a cestovaly směrem k pasu. Zajely pod halenku a zase stoupaly nahoru. Líbal její krk a dlaněmi zmáčkl oba prsy schované v podprsence. Ucítila jeho silné ruce na prsou a vzrušením jí začaly tuhnout bradavky.

                       „Chci tě!“ zašeptala. Zajela prsty do jeho vlasů.
                       „A já tebe.“ Vytáhl ruce a pomalu rozepínal jeden knoflíček po druhém. Dával jí tak ještě čas na rozmyšlenou. Eva se však už neodtáhla. Pozorovala jej, sledovala ty prsty a vzrušením se zrychloval i její dech. 
 
                        Pavel stáhl halenku dolů z ramen, přejel od středu palci po okraji podprsenky, po tom krajkovém bílém nic, přes které byly vidět kulaté dvorce a bradavky. Zajel ukazováčkem vpředu pod ramínka podprsenky. Postupoval po nahé kůži až na záda, kde rozepnul háčky. Najednou byla její prsa volná. Vzal je do dlaní, palcem jemně kroužil po bradavkách a sledoval Evinu tvář.
 
                        Oči se jí leskly touhou a z úst vyšel tichý sten. Natáhla k němu ruce, pohladila po tváři a zamířila k dolnímu okraji trika. Chytila lem a vytahovala jej nahoru, svlékla ho z něj. Pohladila Pavla po prsou a prsty projížděla chloupky na hrudi. Zkoumala jeho tělo, změnilo se, ale ne k horšímu. Sjela tím hladivým pohybem až k pasu, tam však narazila na kalhoty. Nedala se zastavit, rozepnula knoflík i zip a ty se svezly k zemi. 

                        Pavel z nich vystoupil, zůstal jen v boxerkách, které jej těsně obepínaly. Když Eva zajela jedním prstem pod gumu na podbřišku, zavzdychal.

                        „Ještě počkej…, chci ti něco ukázat…“ Vzal ji za ruku a odváděl do vedlejšího pokoje, do ložnice. Nezamířil však k posteli, jeho kroky vedly k velkému zrcadlu, umístěnému na vestavěné skříni. Zastavil se před ním, stoupl si těsně za Evu tak, že se o něj mohla opřít. Teď se oba dívali na se be, na své odrazy v zrcadle.
                        Pavel jemně přejel Evě po krku, po ramenou na ruce. Zezadu ji oběma rukama objal a sevřel. Zavřela oči.

                       „Otevři oči a dívej se,“ poprosil ji, „podívej se…“ Poslechla ho, dívala se do zrcadla, jak sklonil hlavu a líbal ji na krku, po ramenou. Rukama zajel pod prsa, vzal je do dlaní a stiskl. Prsty kroužil po citlivých bradavkách. Cítila, jek její vzrušení roste a pohled do zrcadla vše ještě umocňoval. Pravou rukou pak začal pomalinku sjíždět dolů, přes ploché bříško a pupík k lemu sukně. Teď už i on ji pozoroval v zrcadle.

                        „Jsi stále nádherná,“ zašeptal Evě do ucha. Prsty zajel pod sukni, postupoval dál. Ucítil jemné krajové kalhotky, zajel pod ně, prsty přejížděl po trojúhelníku a vyloudil tak, další slabý výdech z Eviných úst.

                        „Ukaž se mi celá!“ řekl Pavel. Vytáhl ruku ze sukně. Rozepnul knoflík sukně a nechal ji spadnout na zem. V zrcadle si prohlížel ty krajkové bokovky, které měla na sobě. Přejel přes ně dlaní do rozkroku a cítil pod nimi čárku kundičky. Prsty přejížděl přes čárku. Eva se mírně prohnula a lehce se zavrtěla v bocích. Jemně celou kundičku stiskl v dlani. Trhaně se nadechla a zavřela znovu oči. Nevydržela to však dlouho, opět je otevřela, jemně skousla spodní ret. Chtěla vidět co dělá, jak se jí dotýká, vzrušovalo ji to. 
    
                         Pavel zajel prsty pod krajkoví kalhotek a začal je stahovat. Nechal je také spadnout na zem. Eva se usmála a jednou rukou zajela dozadu. Pohladila jej po pevném zadku a zamířila dopředu. Přes boxerky zmáčkla jeho chloubu. Cítila, že se začíná vzrušením napínat a tvrdnout. Mezi prsty lehce pomačkala žalud a pak v celé dlani koule. Pavlovi se zrychlil dech.
Líbal ji na krk na rameno a začal sjíždět níž po zádech. Líbal ten rozkošný zadeček, který měl přímo před sebou a rukou jezdil po stehně. Pak vykoukl, aby se podíval do zrcadla.

                         „Ty jsi snad ještě hezčí, než jsi bývala dřív.“ Pavel přejížděl očima po celém těle. Prsa, která i přestože byla velká, tak byla pevná. Ploché bříško a pod ním hladce oholená lasturka nad, kterou byla slabá čárka s tmavých chloupků. Kochal se tou krásou a nemohl pochopit, proč ji tehdy nechal jít. Znovu se postavil a políbil ji na krk.

                          „Jsi tak nádherná.“
Eva se hlavou otočila a než stačila cokoli říct, ucpal jí ústa jazykem. Jednou rukou zajel do dlouhých hnědých vlasů a přidržel si hlavu. Druhou neváhal a pevně stiskl ňadro. Celé ho hladil a neopomíjel ani druhé. Po očku v zrcadle sledoval tu krásnou postavu, které se chtěl zmocnit a nepustit ji.

                          Na chvíli přerušil laskání, ale jen aby ji za stálého líbání otočil čelem k sobě. Přitiskl ji na své tělo, cítila jeho vzrušení v klíně. Položila si hlavu na rameno, těsně k jeho hlavě. Rty se dotýkala tepny na krku, cítila jak silně pulsuje. Ruce jí sjely po bocích, zajela pomalu pod látku, těsně obepínající jeho zadek. Stiskla ty dvě pevné polokoule, až Pavel zavzdychal.

                         „Chci tě…,“ zašeptala mu do ucha.
                         „Pojď,“ řekl. Eva zvedla hlavu, chytil ji za ruce a couval k letišti.
Zastavil až u něj, přitáhl si ji k sobě. Znovu zajela prsty pod jeho spodní prádlo a stahovala je dolů. Konečně vyprostila jeho ocas z toho sevření látky. Pohladila jej po celé délce, stiskla v dlani. Přitiskla se na něj. 

                          Pavel znovu zavzdychal, na tohle čekal strašně dlouhou dobu. Stáhl Evu s sebou na postel, přetočil se i s ní. Teď ležela na zádech, vlasy rozprostřené kolem hlavy, on vedle ní.
Přejel jí ukazováčkem po rtech, otevřela ústa a špičkou jazyka se ho dotkla, vtáhla jej do úst. Jemně ho skousla a kroužila po něm. Vytáhl ho, okamžitě se k ní sklonil a vášnivě ji políbil.
                          Pavel už nechtěl čekat déle. Zatímco se líbali, rukou zabloudil na prsa, postupně obě laskal a hnětl v dlani. Když Eva zasténala, opustil její rty a přisál se k bradavce. Pamatoval si, jak se vždy vzrušila, když ji jemně kousal a sál. Nic se nezměnilo.

                          „Ano,“ vydechla a vzepjala se proti němu, „kousej mě, to je ono…“
Střídavě pokoušel obě bradavky, až se pod ním Eva zmítala. Položil ruku mezi její nohy, přikryl dlaní mušličku. Přejížděl po ní a jak se mu otvírala, prstem projel štěrbinkou dolů. Když se vracel nahoru, zpět k vrcholku, byla už kundička docela mokrá. 
  
                            Přestal líbat bradavky a polibky se posouval níž. Jazykem obkroužil pupík a několikrát do něj vklouzl špičkou. Lehce vzal rukou její nohu a Eva hned pochopila, že je chce dát více od sebe. Sama je ochotně roztáhla a uvolnila mu tak cestu. Pavel si klekl mezi roztažené nohy a díval se na tu krásu. Hladce oholená kundička se před ním lehce rozevírala a vykukovaly z ní zvlněné závojíčky. Přejel po nich prstem a lehce je roztáhl. Sklonil se a zabořil mezi ně jazyk.

                            „Aaach…,“ ozvalo se zasténání z úst Evy. Rukama mu zajela do vlasů a přitiskla si jeho hlavu více do klína. Cítila jeho jazyk, jak projíždí štěrbinkou. Jak ji způsobuje obrovskou rozkoš. Nemohla se toho pocitu nabažit. Držela jeho hlavu v klíně a nechtěla ho pustit.

                            „Ano…, lízej mě, prosím,“ žádala Pavla.
Pavel s radostí plnil její přání. Prsty si lehce roztahoval jeskyňku a jazykem do ní zajížděl. Kroužil kolem ní a přejížděl přes poštěváček, který byl krásně tuhý. Po chvilce neodolal a zajel jedním prstem do štěrbinky. Zasunul ho co nejhlouběji. Jazykem obkroužil poštěváček a špičkou na něj přitlačil. Odměnou mu bylo další zavzdychání. Evina jeskyňka byla nádherně mokrá. Ozývalo se mlaskání, jak zasouval a vytahoval prst ze štěrbinky. 

                            „Podívej se, jak jsem z tebe vzrušený,“ řekl Pavel a narovnal se. Eva si prohlédla trčící ocas a natáhl se po něm rukou. Pevně jej stiskla v dlani a přejela po něm nahoru a dolů. Pavel zavřel oči a oddával se těm něžným dotekům. Klečel na posteli a Eva se k němu přitočila blíž. 

                            „Ukaž mi, jak chutnáš po těch letech,“ řekla a jazykem přejela po obnaženém žaludu. Špičkou si pohrála s uzdičkou a slízla kapičku šťávy, co se na žaludu udělala. Rty se přisála ke špičce a jazykem zajížděla do dírky. Hrála si s ním, lízala a znovu sála. Pavel si pohrával s dlouhými vlasy a měl obrovskou chuť ji za hlavu chytit a pořádně začít přirážet do nabízející se pusinky. Neudělal to. Nechtěl pokazit ten nádherný okamžik setkání. Nechal Evu ať sama rozhodne.
                             Vzala do dlaně kulky a pořádně je pomačkala. Druhou rukou si podržela Pavlův ocas a rty se pomalinku posouvala. Sametový žalud už měla celý v puse. Pokaždé jej stiskla mezi rty, vytvořila pro něj v ústech podtlak, až Pavel sténal vzrušením. Vždy s pohybem dolů ho zasouvala dál a dál do pusy. Natočila hlavu bokem a nechala žalud klouzat po vnitřku tváře. Jazykem zároveň přejížděla po celé zasunuté délce. Stále zrychlovala a kouřila kolík až skoro ke kořenu. Pavel vzrušením vzdychal a stále si prsty hrál s vlasy.

                         „Evo,… Evo prosím!“
                         „Copak?“ zeptala se Eva, když si vytáhla Pavlův ocas z pusy.
                         „Strašně už bych tě chtěl!“
Eva se na Pavla toužebně podívala. Z jeho očí přímo tryskala horečnatá touha a chtíč.
Natáhla se k němu a přisála se ke rtům. Jednou rukou nepřestala jezdit Pavlovi po ocasu.

                          „Taky tě chci! Pojď,… prosím.“
                         „Jak to chceš?“ zeptal se a doufal, že svou oblíbenou polohu nezměnila.
Eva se hned otočila zády, poklekla, vystrčila svůj zadeček k němu a opřela se o lokty. Prohnutá v zádech ještě více vybízela Pavla.

                           V tu chvíli se však Pavel rozhodl, že ještě chvíli vydrží. Zajel rukou Evě do rozkroku. Byla krásně mokrá, ale on chtěl víc. Přikleknul si k ní bokem, jednou rukou zajel k podbřišku a ukazováčkem začal kroužit na poštěváčku. Druhá ruka, která doposud jen hladila Evinu lasturku, se zastavila na dírce, jemně ji pohladila a pak dvěma prsty zajela dovnitř. Párkrát ji projel, Eva mu pod těmi pohyby vrněla jako kotě. Přidal třetí, pomalým pohybem se snažil zajíždět co nejhlouběji. Cítil se obepnutý stěnami, kterými prostupoval. Nepřestával laskat poštěváček, ale soustředil se i na pořádné zasouvání. 

                             Eva už začínala hlasitě vzdychat. Zadečkem přirážela do protisměru prstům. V jednu chvíli zůstal uvnitř, začal s prsty pohybovat v jejím nitru. 

                            „Proboha, ano, to… je… ono…“ Vydávala Eva trhané zvuky, „udělej mě … ještě trochu…!“
Cítil, jak její mušlička teče, mokro se mu rozlévalo po ruce. Znovu, ale tentokrát rázněji několikrát přirazil a stěny jej počaly tisknout. Rychle se přesunul za ní. Nasadil svůj ocas k dírce a zarazil jej do stahující se kundičky. 

                              „Aaaa…,“ vykřikla Eva, jak byla najednou vyplněná. Pevně ji chytili za boky a začal hned přirážet. Stehna mu pleskaly o zadeček. Přitahoval si ji k sobě a zajížděl hluboko do svírající se kundičky. 

                             „To je nádhera,“ pochvaloval si Pavel. Rukama jezdil po zadečku a pomalinku zvolnil tempo přirážení. Dlouhými a pomalými tahy zajížděl hluboko do kundičky. Eva se pořádně opřela o ruce a vycházela mu vstříc. Otočila se hlavou na Pavla.

                            „Tohle jsem potřebovala…,“ řekla. Pavel zasunul ocas hluboko do kundičky a přestal přirážet. Rukama se natáhl a chytil Evu za prsa. Mačkal je a hrál si s bradavkami. Eva si jednou rukou zajela do rozkroku a začala si masírovat poštěváček. 
 
                            „Přirážej, prosím,“ zaprosila Eva. Pavel znovu pomalinku začal a Eva si dál prsty dráždila poštěváček. Hlavu měla položenou na posteli. Dívala se do velkého zrcadla, kde viděla, jak za ní Pavel klečí a drží ji za zadek. Pomalinku do ní zasouval kládu co nejhlouběji to šlo.
Po chvilce ji přitlačil k posteli celou svou vahou. Nalehl na ni a ocas měl stále zasunutý v kundičce. Eva pod ním ležela s nohama u sebe.

                            „Pořádně ti to udělám. Tak jako kdysi!“ pošeptal Evě do ucha. Ona měla hlavu stále otočenou směrem k zrcadlu, aby se mohla dívat, jak se jí Pavel zmocňuje.

                            „Ano chci to! Pořádně mi to udělej!“ Pavel se zvedl na ruce a začal znovu přirážet. Hluboko zarážel svůj tvrdý ocas do mokré kundičky. Cítil tu nádhernou těsnost kundičky, jak měla Eva nohy u sebe a stále zrychloval. Eva mu trošku vycházela vstříc a oba nahlas hekali. 

                             „Joo…, joo…, já už…, zase…, budu…,“ vykřikovala Eva mezi jednotlivými přírazy. Pavel ještě více zrychlil. Prudce zarážel kolík do kundičky, která se v krátkém okamžiku začala znovu stahovat. Pavel přestal přirážet a nechal Evu, aby si v klidu vychutnala svůj další orgasmus.

                               Ale toho vzrušení bylo i na Pavla už dost. Když její orgasmus odezněl, vytáhl kolík ven a podržel ho rukou za žalud. Eva se k němu natočila. Chytila ho rukou a začala ho honit. Nastavila svou pusinku a jazykem dráždila uzdičku. Na Pavla to rychle přicházelo. Vzpínal se proti ruce a cítil, jak mu v něm začíná škubat. 

                              „Joo…, joo…,“ vykřikoval a plnil připravenou pusu horkým semenem. Ani kapičku nenechala Eva nazmar. Vzala si jeho žalud do pusy a pořádně ho vysála. Pečlivě ho olízala a Pavel si lehl vedle ní. Prsty jí jemně přejížděl po ruse, od zápěstí k loktu. Oba ještě oddechovali.

Eva se otočila k němu, „jsi neuvěřitelný!“ Políbila ho na rty.

                              „Kdy se vracíš?“ zeptal se Pavel a doufal, že má ještě dost času.
                              „Už jsem měla být asi hodinu na cestě…“
                              „Musíš odjet? Už dnes?“ nechtěl tomu věřit. 
                              „Bohužel, nemůžu zůstat.“ Ani Evě se nechtělo vstávat a opustit ho v této chvíli. Ale čas byl neúprosný. Musela se od něj zvednout, v koupelně se trochu umyla a oblékla.
Pavel mezitím vstal taky, oblečený na ni čekal v pokoji. Jen vyšla z koupelny, chytil ji do náruče.

                              „Teď, když jsem Tě znovu našel?“ 
                              „Není to lehké Pavle, musím. Třeba se znovu zase někde sejdeme…,“ dávala mu naději Eva.
                              „Ne, tohle už nebudeme nechávat náhodě. Dám ti své číslo, kdykoli mě budeš potřebovat, kdykoli mě budeš chtít, zavolej, nebo napiš zprávu. Souhlasíš?“ Pavel to nechtěl vzdát. Eva jen souhlasně přikývla. 

                              Vyměnili si čísla, pak už jen Pavel vyprovodil Evu k jejímu autu.
Rozloučili se, Eva nasedla a Pavel za chvíli viděl jen červená zadní světla svítící do tmy.

Netušil, že Evin zamlžený pohled patřil jemu, jeho odrazu, ve zpětném zrcátku…

 

 

Zpět na H&J

Zpět na autory